+48 61 646 73 53    info@platinumit.pl

Wdrożenie SugarCRM

Klient: Agencja Bartgrafic

Agencja zajmująca się projektowaniem i produkcją systemów identyfikacji wizualnej w Polsce i za granicą.

Zadania: Wdrożenie CRM

Naszym zadaniem było wdrożenie (dostosowanie, instalacja i szkolenie), systemu CRM dla porawienia wydajności i kontroli działań marketingowych.

Budżet: 12 000 zł

Analiza wymagań wykazała wąskie i standardowe zastosowanie systemu. Skłoniło nas to do wyboru systemu w wersji Community Edition w celu wyeliminowania kosztów licencji.

Rozwiązanie

SugarCRM

Podstawowym problemem klienta, był brak narzędzia pozwalającego śledzić przebieg i postęp działań marketingowych. W szczególności dotyczyło to kampanii mailingowych oraz telemarketingu. Idealną odpowedzią na tego typu potrzeby jest system CRM. W tym przypadku postawiliśmy na wersję darmową systemy SygarCRM. Powodem takiej decyzji były wyniki analizy przedwrożeniowej. Po pierwsze, wspierane procesy nie były procesami krytycznymi dla funkcjonowania firmy - zachodziły one okresowo a firma nie czerpała z nich znacznych korzyści. Po drugie, wymagana funkcjonalność w 80% mieściła się w standardowym sposobie działania systemu.

O nas

Jesteśmy firmą informatyczną z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizującą się w tworzeniu rozwiązań informatycznych zwiększających produktywność.

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 61 646 73 53
</>Czat z pracownikiem
  Poznań