+48 61 646 73 53    info@platinumit.pl

system zarzadzania zadaniami

Zarządzanie Zadaniami

Aplikacja zarządzania zadaniami, problemami i zgłoszeniami pozwala na łatwą organizację oraz śledzenie ich przebiegu. Osoby zgłaszające oraz rozwiązujace problem (wykonujące zadanie) mają dostosowane do swoich potrzeb odmienne widoki

system zarzadzania rejestracji wydarzen

Wydarzenia - Rejestracja

System rejestracji wydarzeń, pozwala zarządzającym na tworzenie eventów, oraz użytkownikom na logowanie się do aplikacji i branie w nich udziału. Rozwiązanie można integrować ze stronami internetowymi i bazami danych

system zarzadzania projektami

Zarządzanie Projektami

Zarządzanie projektami to najważniejszy aspekt dobrze działającej firmy. Do twojej dyspozycji oddajemy rozbudowany system zarządzania z wieloma opcjami takimi jak wykres gantta, kalendarz, mapa...

system zarzadzania dokumentami

Zarządzanie Dokumentami

Ta rozbudowana a zarazem prosta w użyciu aplikacja pozwala na katalogowanie, oznaczanie i manipulację plikami w chmurze. Użytkownicy w zależności od poziomu dostępu mogą wgrywać pliki na serwer oraz je pobierać. Do twojej dyspozycji oddajemy sprawdzony system drzewa z wyświetlaniem widoków szczegółowych.

system zarzadzania biblioteka

System dla Bibliotek

Aplikacja przeznaczona jest głównie dla bibliotek, i posiada funkcje wyporzyczania, magazynowania, oraz śledzenia pozycji książek. Ze względu na swoją uniwersalność może być równierz wykorzystywana w róznego rodzaju magazynach 

system zarzadzania zdjeciami album fotograficzny

Album Zdjęć

Jeżeli szukasz aplikacji magazynującej zdjęcia w chmurze z nieograniczonymi możliwościami rozbudowy, to rozwiązanie jest dla Ciebie. Możliwość połączenia tego systemu z innymi lub wykorzystania jako moduł pozostawia inne pozycje na rynku bezkonkurencyjnymi.

system zamowien

Zarządzanie Zamówieniami

System przeznaczony jest do zarządzania zamówieniami zarówno przez klientów jak i administratorów. Dodawaj bez trudu nowe typy produktów na magazyn i  twórz niestandardowe zamówienia, wydruki bez pomocy programistów. 

 
crm zarzadzanie relacjami z klientami

CRM - Zarządzanie Relacjami z klientami

System zarządzania relacjami z klientami(ang. customer relationship management) przeznaczony jest dla wszystkich którzy cenią sobie dobrą organizację i szybki dostęp do danych. Dajemy ogromne możliwości rozbudowy i dopasowywania rozwiązania do Twoich potrzeb. System modułowy pozwala na wykorzystanie innych aplikacji.

O nas

Jesteśmy firmą informatyczną z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizującą się w tworzeniu rozwiązań informatycznych zwiększających produktywność.

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 61 646 73 53
</>Czat z pracownikiem
  Poznań