+48 61 646 73 53    info@platinumit.pl

System CRM - Zarządzanie Relacjami z Klientami

Tworzymy zaawansowane i proste w obsłudze systemy CRM automatyzujące i wspomagające procesy zachodzące między firmą a klientem. Dzięki naszemu rozwiązaniu możesz z łatwością zarządzać kontaktami, personelem, wiadomościami, kalendarzem, ofertami, sprzedażami, projektami, wizytówkami i zapytaniamim, zamówieniami i znaczenie więcej.

System CRM może wspomagać takie procesy w Twojej firmie jak:


 • marketing
   
 • sprzedaż
   
 • obsługa klienta
   
 • samoobsługa klienta
   

Zarządzanie relacjami z klientami

Profesjonalne rozwiązanie CRM zawiera obsługę klienta na każdyb etapie kontaktu.


Rozpoznanie potrzeb

W pierwszej kolejności zarządzamy potrzebami klienta, które rzutują na dalszą współpracę i szansę konwersji na sprzedaż.


Zawarcie transakcji

Gdy przedstawiona oferta okarze się atrakcyjan dla klienta, system CRM pozwoli łatwo i szybko dopełnić formlaności związanej z zamknięciem transakcji.


Obsługa posprzedażowa

Każdy sprzedawca wie, że zlecenie nie kończy się na dostarczeniu produktu. CRM świetnie sprawdzaja się w identyfikowaniu dodatkowych szans sprzedaży oraz utrzymywaniu relacji.


Proponowane rozwiązania

Platinum iT posiada kilka elastycznych rozwiązań.


Nasi specjaliści pomogą w doborze odpowiedniej platformy

Skontaktuj się z nami

O nas

Jesteśmy firmą informatyczną z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizującą się w tworzeniu rozwiązań informatycznych zwiększających produktywność.

Kontakt

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 61 646 73 53
</>Czat z pracownikiem
  Poznań